Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Super League 1, Super League 2, Basket League, Μπάγερν-Ντόρτμουντ, ημιτελικός Τσιτσιπά και στίβος σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Super League 1, Super League 2, Basket League, Μπάγερν-Ντόρτμουντ, ημιτελικός Τσιτσιπά και στίβος σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Τα παιχνίδια ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός, Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης και ΟΦΗ-ΑΕΛ για την 25η αγωνιστική της Super League 1, οι αναμετρήσεις ΑΕΚ-Μεσολόγγι, ΠΑΟΚ-Προμηθέας Πάτρας, Άρης-Λάρισα και Περιστέρι-Ηρακλής για τη 16η αγωνιστική της Basket League, το ντέρμπι της Μπάγερν Μονάχου με τη Μπορούσια Ντόρτμουντ για την 24η αγωνιστική της Bundesliga, καθώς επίσης και ο ημιτελικός του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Αντρέι Ρούμπλεφ για το Rotterdam Open δεσπόζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

11:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 2η

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΑΕΛ Super League 1 Ποδόσφαιρο

15:45 ΕΡΤ Sports 2 Περιστέρι - Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς- Αντρέι Ρούμπλεφ ATP 500 Ρότερνταμ Ημιτελικός Τένις

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Φράιμπουργκ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Στουτγκάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ  Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Χέρτα Βερολίνου – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Σαουθάμπτον  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ - Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 3 Άρης - Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Έλτσε – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης Super League 1 Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD   Άστον Βίλα – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD  Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός Super League 1 Ποδόσφαιρο

19:50 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 2η

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζιλ Βιθέντε - Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Ρότερνταμ Ημιτελικός Τένις

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ράιν Νέκαρ – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD  Μπράιτον – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

πηγή: filathlos.gr